ElmenhorsterElmenhorster
APIE MUS
 
 
„Elmenhorster“ sultys pirmą kartą pasirodė parduotuvėse praėjus dvejiems metams po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo. Nors buvo siūlomi tik du gaminiai – apelsinų sultys ir įvairių vaisių sulčių gėrimas – tai buvo naujas kokybės lygis Lietuvoje, kur į kartono pakelius supiltų sulčių beveik nebuvo. Sultys „Elmenhorster“ tuo metu buvo gaminamos Rytų Vokietijoje, Rostoko mieste, ir gabenamos į Lietuvą.
 
Pirmuosius penkerius metus sulčių „Elmenhorster“ pardavimai nuolat augo. Žmonės pradėjo vertinti vaisių sultis kaip sveiką gėrimą, kurį jiems dovanoja gamta. Augančios pardavimų apimtys paskatino pakeisti verslo modelį: 1997 m. Žiežmariuose buvo įkurta sulčių gamykla, ir sultys „Elmenhorster“ pradėtos gaminti Lietuvoje. Įkurta gamykla pasiūlė platų įvairių skonių gaminių, pilstomų į kelių dydžių pakelius, asortimentą. Jau 1998 m. bendrovės „Elmenhorster Vilnius“ gaminių pardavimai viršijo 10 milijonų litrų – tai buvo naujas rekordas įmonės istorijoje. „Elmenhorster“ vertinamos kaip geros kokybės sultys už priimtiną kainą. Būtent šis įvertinimas leido užtikrintai pirmauti vaisių sulčių rinkoje, o pats prekių ženklas „Elmenhorster“ tapo kasdienio šeimos gyvenimo dalimi.
 
2006 m. birželio mėn. įmonę „Elmenhorster Vilnius“ įsigijo bendrovė „Eckes-Granini Group“ – viena Europos sulčių rinkos lyderių. Bendrovėje „Eckes-Granini Group“ dirba beveik 1 500 darbuotojų, kurie atstovauja įmonei keturiolikoje Europos šalių.
Šiuo metu UAB „Eckes-Granini Lietuva“ yra moderniausia sulčių gamybos įmonė Lietuvoje, siūlanti pirkėjams daugiau nei 20 rūšių sulčių, nektarų ir sulčių gėrimų, pilstomų į keturių rūšių pakelius. Kiekvienas vartotojas gali surasti jam skaniausias sultis patogiuose ir patraukliuose pakeliuose