ElmenhorsterElmenhorster

 

Brangūs svetainės lankytojai,

Ekologiška, socialiai atsakinga ir ekonomiškai tvari įmonės veikla tampa neatsiejama geros verslo praktikos dalimi. Prieš kelis metus atrodęs neįprastu, šiandien toks elgesys tampa standartu. Dabar labiau, nei kada nors anksčiau, svarbu atsakingai naudoti gamtos išteklius, taikyti socialiai atsakingą politiką darbuotojų atžvilgiu.

Šie naujieji standartai tapo neatsiejama ir mūsų -  lyderiaujančios sulčių, nektarų ir vaisių gėrimų gamintojos Lietuvoje - kasdienėje veikloje.

Stiprūs prekiniai ženklai, tikslus rinkos ir vartotojų tendencijų numatymas, išskirtiniai aukščiausios kokybės produktai yra pagrindiniai „Eckes-Granini Lietuva“ veiklos „varikliai“.  Dėka puikiai vartotojų įvertintų „Elmenhorster“, „granini“ ir „Pago“ prekinių ženklų, mūsų įmonė jau daugiau nei 20 metų neužleidžia lyderės pozicijų Lietuvos sulčių, nektarų ir vaisių gėrimų rinkoje.

Toliau leidinyje galėsite plačiau susipažinti su visomis mūsų iniciatyvomis ir veiksmais, kurie yra neatskiriama įmonės strategijos dalis.

Būdami vaisių sulčių gamintojais, mes skiriame didžiausią dėmesį trims esminėms sritims– produktams, pridėtinės vertės grandinei ir žmonėms. Tai apima tris mūsų kompanijai svarbiausius aspektus: vaisių kokybę, šeimos įmonės vertybes ir solidarumą su vietos bendruomene . Visa tai galiausiai atsispindi mūsų tiksluose ir projektuose, kuriuos kuriame ir įgyvendiname atsižvelgdami į tvarios veiklos principus.

Noriu išreikšti ypatingą padėką mūsų darbuotojams, vartotojams ir tiekėjams leidžiantiems mums judėti pirmyn daugybe mažų ir didesnių žingsnių. Šiame procese mes nelaikome tvarios veiklos galutiniu tikslu, bet greičiau nepakeičiamu mūsų komercinės sėkmės veiksniu ir įmonės ateities saugumo garantu.

Mūsų Aplinkosaugos ataskaitoje siūlome iš visų pusių pažvelgti į tai, kuo tikime, ką jau darome ir kokia kryptimi dirbame.

Linkiu Jums naudingai praleisto laiko, susipažįstant su mūsų ataskaita.

 

Generalinis direktorius Marius Gudauskas

Parsisiųsti

Parsisiųsti

Parsisiųsti

Parsisiųsti