ElmenhorsterElmenhorster

 

 

 

  Elmenhorster Naturina  – pirmieji Lietuvoje pagaminti sulčių gėrimai su tikru vaisių minkštimu. Vaisių minkštimas suteikia gėrimų skoniui pilnumo ir išraiškingumo. Elmenhorster Naturina puikiai tiks visiems šeimos nariams, kurie nori ne tik atsigaivinti, bet ir pasimėgauti išskirtiniu bei nepakartojamu skoniu. Kaip ir visi bendrovės Eckes-Granini Lietuva produktai, Naturina sulčių gėrimai pagaminti nenaudojant jokių konservantų. Prieš geriant Naturina gėrimus, juos būtina gerai sukratyti !!!

 

              

Įvairių vaisių sulčių gėrimas Elmenhorster Naturina, 1 l

Mažiausias sulčių kiekis 20%. Su vaisių minkštimu. Be konservantų.

Įvairių vaisių sulčių gaivus saldokas gėrimas, kuriame vyrauja abrikosų, persikų, obuolių, apelsinų skoniai bei intensyvus abrikosų ir persikų kvapas. Gėrime esantis apelsinų minkštimas suteikia skoniui pilnumo ir išraiškingumo.

Sudedamosios dalys: vanduo, gliukozės ir fruktozės sirupas, koncentruotos obuolių, apelsinų, morkų sultys, abrikosų ir obuolių tyrės, apelsinų minkštimas (5%), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, stabilizatoriai: ksantano derva, akacijų sakai, kvapiosios medžiagos.

100 ml produkto: energinė vertė 194kJ (45 kcal), baltymų 0 g, angliavandenių 11 g, riebalų 0 g.

 

Rausvųjų greipfrutų sulčių gėrimas Elmenhorster Naturina, 1 l

Mažiausias sulčių kiekis 25%. Su vaisių minkštimu. Be konservantų.

Tai sulčių gėrimas, kuriam būdingas saldus greipfrutų skonis su tipišku liekamuoju kartumu bei stipriai išreikštas greipfrutų aromatas. Gėrime esantis rausvųjų greipfrutų minkštimas suteikia skoniui pilnumo ir išraiškingumo.

Sudedamosios dalys: vanduo, gliukozės ir fruktozės sirupas, rausvųjų greipfrutų sultys (25%) iš koncentruotų sulčių, rausvųjų greipfrutų minkštimas (5%), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, stabilizatoriai: ksantano derva, akacijų sakai, dažiklis antocianinas, kvapiosios medžiagos.

100 ml produkto: energinė vertė 221 kJ (52 kcal), baltymų 0 g, angliavandenių 13 g, riebalų 0 g.

 

Apelsinų sulčių gėrimas Elmenhorster Naturina, 1 l

Mažiausias sulčių kiekis 25%. Su vaisių minkštimu.  Be konservantų.

Apelsinų sulčių gėrimas, kuriam būdingas intensyvus, saldžiarūgštis apelsinų skonis bei malonus apelsinų aromatas.  Gėrime esantis apelsinų minkštimas suteikia skoniui pilnumo ir išraiškingumo.

Sudedamosios dalys: vanduo, gliukozės ir fruktozės sirupas, apelsinų sultys (25%) iš koncentruotų sulčių, apelsinų minkštimas (5%), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, stabilizatoriai: ksantano derva, akacijų sakai, kvapiosios medžiagos.

100 ml produkto: energinė vertė 221 kJ (52 kcal), baltymų 0 g, angliavandenių 13 g, riebalų 0 g.

 

Raudonųjų apelsinų sulčių gėrimas Elmenhorster Naturina1 l

Mažiausias sulčių kiekis 12%. Su vaisių minkštimu.  Be konservantų.

Raudonųjų apelsinų sulčių gėrimas, kuriam būdingas intensyvus, saldžiarūgštis apelsinų skonis bei malonus apelsinų aromatas.  Gėrime esantis apelsinų minkštimas suteikia skoniui pilnumo ir išraiškingumo.

Sudedamosios dalys: vanduo, gliukozės ir fruktozės sirupas, apelsinų sultys (12%) iš koncentruotų sulčių, apelsinų minkštimas (5%), koncentruotos morkų sultys, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, stabilizatoriai: ksantano derva, akacijų sakai, kvapiosios medžiagos, antioksidatorius askorbo rūgštis.

100 ml produkto: energinė vertė 204 kJ (48 kcal), baltymų 0 g, angliavandenių 12 g, riebalų 0 g.